Gdzie wziąć kredyt

Gdzie wziąć kredyt
Na naszym rynku finansowym mamy szeroki wybór banków, które proponują różnego rodzaju, mniej lub bardziej atrakcyjne kredyty.  Kto udzieli nam kredytu na najkorzystniejszych warunkach? Najczęściej wybierane przez kredytobiorców banki to: ING Bank Polbank Deutsche Bank PBC BPH MultiBank Banki te posiadają przygotowane atrakcyjne oferty nie tylko dla stałych klientów, ale i tych całkowicie nowych.

Planując zaciągnąć kredyt możemy skorzystać z pomocy profesjonalisty -doradca kredytowy to osoba, która pomaga załatwiać kredyt w banku. Za swoje usługi zazwyczaj nie pobiera żadnych opłat – posiada prowizję, którą dostaje od banku. Taki doradca kredytowy może stać się przewodnikiem, który bez problemu przeprowadzi Cię przez tę operację, wybierając najlepszą dla Ciebie opcję – najlepsze rodzaje kredytów dla Ciebie. Co więcej, zaoszczędzisz czas, a Twój wniosek kredytowy będzie miał większe szanse na pozytywne rozpatrzenie.
Oprócz banków i doradców kredytowych, o kredyt gotówkowy można się także ubiegać w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych oraz w firmach pożyczkowych.