Kredyty

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy
Kredyt gotówkowy to pożyczka udzielana przez bank, jeśli umowa nie przewiduje inaczej, na dowolne cele konsumpcyjne. Pieniądze uzyskane w wyniku zaciągnięcia takiego kredytu, mogą być przeznaczone na remont, zakupy, spłatę zaległych rachunków i wiele innych rzeczy. Przy wyborze pożyczki gotówkowej, na pierwszy plan wysuwają się oprocentowanie, czas spłaty zaciągniętego zobowiązania, wymagane przez bank zabezpieczenia i kwota jaką, możemy otrzymać. Kwota takiej pożyczki zwykle posiada dolną i górną granicę i jest ona ograniczona przez dany produkt finansowy.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny
Coraz więcej ludzi, często dla polepszenia swoich warunków życia, obciąża się wieloma kredytami równocześnie. Wiąże się to z równoczesną spłata kilku zobowiązań, z których każdy dodatkowo obciążonych jest odsetkami. Dla takich klientów wiele banków proponuje kredyty lub pożyczki konsolidacyjne.

Kredyty na różne cele

Kredyty na różne cele
Nasze społeczeństwo zaciąga coraz więcej kredytów. Coraz więcej jest również różnych instytucji oferujących kredyty i samych rodzajów kredytów. Na nieniejszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie najpotrzebniejsze informacje niezbędne przy zaciąganiu kredytu. Przedstawiamy krótką charakterystykę najbardziej popularnych i najczęściej zaciąganych kredytów: kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, na zakup samochodu i kredyt hipoteczny.

Formalności kredytowe

Formalności kredytowe
Aby otrzymać w banku kredyt należy przejść przez szereg mniej lub bardziej skomplikowanych procedur. Przede wszystkim zanim udamy się do banku, należy zapoznać się dokładnie z ofertą różnych banków i wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj kredytu, jego kwotę, koszt całkowity, formę zabezpieczenia, długość okresu spłaty, rodzaj rat itp.

Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe
Wiele banków oferuje kredyty na finansowanie budowy lub opłacenie remontu. Dzięki dużej konkurencji na rynku, interesanci mogą wybierać wśród różnych propozycji. Dostępne są kredyty na zakup nieruchomości, czyli kredyty hipoteczne; kredyty na otwarcie własnej działalności, tzw.

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy
Kalkulator kredytowy to narzędzie dzięki któremu nie ruszając się z domu możesz obliczyć Twoją zdolność kredytową. Kalkulatory są dostępne na wielu stronach internetowych, prezentują one dane poglądowe, które jedynie nieznacznie różnią się od wymogów poszczególnych banków.

Pojęcie kredytu

Pojęcie kredytu
Kredyt jest pożyczką pieniężną zaciągniętą w banku na określony cel, czas oraz za określony procent. Po określonym czasie kredyt należy zwrócić – czas ten liczony jest w dniach, miesiącach lub latach.

Gdzie wziąć kredyt

Gdzie wziąć kredyt
Na naszym rynku finansowym mamy szeroki wybór banków, które proponują różnego rodzaju, mniej lub bardziej atrakcyjne kredyty.  Kto udzieli nam kredytu na najkorzystniejszych warunkach? Najczęściej wybierane przez kredytobiorców banki to: ING Bank Polbank Deutsche Bank PBC BPH MultiBank Banki te posiadają przygotowane atrakcyjne oferty nie tylko dla stałych klientów, ale i tych całkowicie nowych.