Kredyty

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy
Kredyt gotówkowy to pożyczka udzielana przez bank, jeśli umowa nie przewiduje inaczej, na dowolne cele konsumpcyjne. Pieniądze uzyskane w wyniku zaciągnięcia takiego kredytu, mogą być przeznaczone na remont, zakupy, spłatę zaległych rachunków i wiele innych rzeczy. Przy wyborze pożyczki gotówkowej, na pierwszy plan wysuwają się oprocentowanie, czas spłaty zaciągniętego zobowiązania, wymagane przez bank zabezpieczenia i kwota jaką, możemy otrzymać. Kwota takiej pożyczki zwykle posiada dolną i górną granicę i jest ona ograniczona przez dany produkt finansowy.

Formalności kredytowe

Formalności kredytowe
Aby otrzymać w banku kredyt należy przejść przez szereg mniej lub bardziej skomplikowanych procedur. Przede wszystkim zanim udamy się do banku, należy zapoznać się dokładnie z ofertą różnych banków i wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj kredytu, jego kwotę, koszt całkowity, formę zabezpieczenia, długość okresu spłaty, rodzaj rat itp.

Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe
Wiele banków oferuje kredyty na finansowanie budowy lub opłacenie remontu. Dzięki dużej konkurencji na rynku, interesanci mogą wybierać wśród różnych propozycji. Dostępne są kredyty na zakup nieruchomości, czyli kredyty hipoteczne; kredyty na otwarcie własnej działalności, tzw.

Pojęcie kredytu

Pojęcie kredytu
Kredyt jest pożyczką pieniężną zaciągniętą w banku na określony cel, czas oraz za określony procent. Po określonym czasie kredyt należy zwrócić – czas ten liczony jest w dniach, miesiącach lub latach.

Gdzie wziąć kredyt

Gdzie wziąć kredyt
Na naszym rynku finansowym mamy szeroki wybór banków, które proponują różnego rodzaju, mniej lub bardziej atrakcyjne kredyty.  Kto udzieli nam kredytu na najkorzystniejszych warunkach? Najczęściej wybierane przez kredytobiorców banki to: ING Bank Polbank Deutsche Bank PBC BPH MultiBank Banki te posiadają przygotowane atrakcyjne oferty nie tylko dla stałych klientów, ale i tych całkowicie nowych.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy
Kredyt gotówkowy jest jedną z najbardziej popularnych metod na zdobycie dodatkowych środków finansowych. Jeśli brakuje Ci na wymarzone wczasy, chcesz urządzić wspaniałe przyjęcie świąteczne, lub po prostu brakuje Ci niezbędnej gotówki, skorzystaj z możliwości zaciągnięcia kredytu gotówkowego! Jeśli spotykasz trudności w zaciągnięciu kredytu w bankach, skorzystaj z możliwości jaką daje kredyt bez BIK. Okazuje się, że kredyty gotówkowe to znacznie lepsze wyjście niż zaciągnięcie kredytu konsumenckiego.

Kredyty bez BIK

Kredyty bez BIK
Starając się o kredyt musisz przebrnąć przez procedurę oceny zdolności kredytowej – od jej wyników zależy zarówno maksymalna wysokość kwoty pożyczki lub kredytu, jak również warunki na jakich otrzymamy środki.

Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny
Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest – jak sama nazwa wskazuje – na różnego rodzaju inwestycje: zakup urządzeń, nieruchomości, budowa i remont obiektów, zakup licencji, koncesji itd. Największe ryzyko związane z finansowaniem inwestycji kredytem inwestycyjnym to oczywiście ryzyko związane z trafnością decyzji o podjęciu danej inwestycji. Każdy przedsiębiorca w pewnej chwili staje przed koniecznością inwestycji, niezbędnych do dalszego rozwoju firmy.

Jak obliczyć zdolność kredytową

Jak obliczyć zdolność kredytową
Kredyt mogą mieć przyznany jedynie Ci, którzy maja zdolność kredytową. Zdolność tą możesz obliczyć w banku wraz z doradcami, lub możesz zrobić to sam, nie ruszając się z domu – dostępny na wielu portalach internetowych kalkulator kredytowy to narzędzie, które pozwoli Ci obliczyć Twoją zdolność kredytową. Co oznacza zdolność kredytowa? Oznacza zdolność do spłaty zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami – zgodnie z terminem określonym w umowie.