Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe
Wiele banków oferuje kredyty na finansowanie budowy lub opłacenie remontu. Dzięki dużej konkurencji na rynku, interesanci mogą wybierać wśród różnych propozycji. Dostępne są kredyty na zakup nieruchomości, czyli kredyty hipoteczne; kredyty na otwarcie własnej działalności, tzw.

kredyty inwestycyjne; a także kredyty budowlane i inne kredyty bankowe.
Jedną z najpopularniejszych placówek, do których udają się osoby pragnące kupić lub wybudować dom jest PKO BP. Oferuje on kredyt hipoteczny na bardzo atrakcyjnych warunkach, z niskim oprocentowaniem i tanim pakietem ubezpieczeniowym. Niewielkie są także opłaty związane z udzieleniem i obsługą kredytu. Dodatkowym atutem tej pożyczki jest możliwość zmniejszenia kosztów dzięki zgromadzonym środkom na rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowym.
Bank Zachodni WBK oferuje atrakcyjny kredyt na zakup działki budowlanej. Może być zaciągnięty w złotówkach, dolarach, euro, funtach lub frankach szwajcarskich. Zabezpieczeniem tego kredytu jest hipoteka, która ma powstać na zakupionej działce, może być też inna nieruchomość należąca do kredytobiorcy. Aby zweryfikować zdolność kredytową należy przygotować wniosek kredytowy i oświadczenie majątkowe. Kredyt ten może obejmować także inne wydatki związane z nabyciem nieruchomości, na przykład koszt utworzenia księgi wieczystej.
W banku BPH można uzyskać kredyt budowlano – hipoteczny. Okres kredytowania może wynosić nawet 40 lat. Oprocentowanie tej pożyczki może być stałe lub zmienne, a za rozpatrzenie wniosku nie trzeba ponosić kosztów. Dodatkowo bank gwarantuje możliwość trzykrotnego zawieszenia spłaty kredytu nawet na sześć miesięcy. Kwota kredytu jest ustalana indywidualnie, co nie oznacza, że bank wymaga sporządzenia wyceny nieruchomości.
Bank Millennium oferuje kredyt na finansowanie budownictwa mieszkaniowego, który może być dostępny w formie kredytu inwestycyjnego. Pieniądze przeznaczane są na opłacenie budownictwa jednorodzinnego lub wielorodzinnego. Kredyt może być udzielony w złotówkach, dolarach lub euro. Spłatę kredytu może stanowić sprzedaż mieszkań. Okres kredytowania może wynosić dwa lub cztery lata, w zależności od zakresu finansowania.